Секс на зупинці у Львові: стало відомо, як суд покарав хлопця

Секс на зупинці у Львові: стало відомо, як суд покарав хлопця

Як суд покарав хлопця за секс на зупинці у Львові. / Фото: pixabay.com

Спочатку суд виніс вирок лише дівчині.

У Франківському районі Львова у лютому 2023 року пара зайнялась сексом на зупинці громадського транспорту. Спочатку суд за "хуліганство" покарав лише дівчину, це сталось через те, що хлопець не приходив на засідання. Проте згодом стало відомо, що хлопця оштрафували на 51 гривню. З нього також мають стягнути в дохід держави судовий збір у розмірі 536 гривень 80 копійок.    

Про це йдеться у рішенні суду.

Суд визнав докази — протокол про адмінправопорушення та відеозапис із нагрудних камер поліцейських — достатніми. Суддя враховував характер правопорушення, неповнолітній вік правопорушника та ступінь його вини й визнав, що провина хлопця доведена повністю.

"25 лютого о 22:18 у Львові по вул. Кульпарківська, 123 на зупинці громадського транспорту громадянин вчинив дії розпусного характеру, а саме, будучи оголеним нижче пояса, вступив у контакт (статеві зносини) з громадянкою, чим порушив громадський порядок, що стало проявом безсоромності та грубої непристойності", — йдеться в рішенні суду.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 10 днів з дня її винесення до Львівського апеляційного суду.

Нагадаємо, у центрі Львова дівчина романтично освідчилась у коханні своїй партнерці (відео).

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація