СБУ затримала двох "злодіїв в законі", які перебувають у списку РНБО

СБУ затримала двох "злодіїв в законі", які перебувають у списку РНБО

Фото: unian

Подробиць СБУ не розкриває, але за даними джерела ЗМІ, затримані - громадянин РФ Віктор Панюшин і грузин Реваз Катамадзе.

У Львівській області співробітники СБУ затримали двох "злодіїв у законі", щодо яких раніше Рада національної безпеки і оборони ввела персональні санкції.

Про це у вівторок, 1 червня, повідомляє "Українська правда" з посиланням на СБУ і своє джерело в правоохоронних органах.

Зазначається, що 28 травня в Стрию співробітники СБУ провели низку спецоперацій. Зараз тривають слідчі дії, "до завершення яких розголошення додаткової інформації є неможливим".

Подробиць СБУ не розкриває, але за даними джерела ЗМІ, затримані - громадянин РФ Віктор Панюшин і грузин Реваз Катамадзе. Їхні імена є в списку санкцій РНБО щодо "злодіїв в законі".

За даними ЗМІ, 62-річний Віктор Панюшин - відомий в кримінальному світі як "Вітя Пан", перебуває в розшуку Інтерполу.

Катамадзе - 47 років, в злочинному світі його знають як "Магало" або "Резо".

Нагадаємо, 20 травня поліцейські упіймали "Умку" - це прізвисько одного із найвпливовіших в Україні та Росії "злодіїв у законі". Його та ще одного "злодія в законі" на прізвисько "Лаша Сван" схопили напередодні. Першого у аеропорту під час спроби втечі, іншого у готелі. За даними правоохоронців, вони були "короновані" криміналітетом із Росії і контролювали злочинні групи у південних областях України. Зокрема, їм закидають створення та поширення злочинного впливу.  

Новини України: затримали двох найвпливовіших в Україні та Росії "злодіїв у законі"

Новини України: затримали двох найвпливовіших в Україні та Росії "злодіїв у законі"

Повʼязані теми:

Наступна публікація