Руйнівна відлига: у Львові крига падає з дахів і трощить авто

Руйнівна відлига: у Львові крига падає з дахів і трощить авто

Фото: УНІАН

Юристи в таких ситуаціях радять звертатися за компенсацією до балансоутримувача будинку.

У Львові сніг та крига падають з дахів і трощать машини.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 23 лютого.

Лише протягом вчорашнього дня, 22 лютого, у двох райвідділах поліції копи прийняли з десяток заяв від потерпілих. Одну з машин господарка припаркувала в середмісті. На ранок знайшла авто побитим крижаною брилою  із погнутим дахом і розбитим склом багажника.

Юристи в таких ситуаціях радять звертатися за компенсацією до балансоутримувача будинку, з якого впала брила.Крім того, необхідно зафіксувати все на фото чи відео, знайти свідків, які зможуть усе підтвердити у суді. Здебільшого, каже фахівець, суд зобов'язує винуватців відшкодовувати збитки автомобілістам.

Новини України: у Львові крига падає з дахів і трощить автомобілі

Новини України: у Львові крига падає з дахів і трощить автомобілі

"Я вважаю, що особи, які паркують свої автомобілі не винні, навіть якщо припаркувалися не втому місці. Є правила для експлуатаційних компаній і вони мають їх виконувати за законом", - пояснив юрист Марк Мусієнко.

Як повідомлялося раніше, 21 лютого у Києві неподалік станції метро "Героїв Дніпра" впав металевий навіс та накрив стихійних торговців. Конструкція мала захищати пішоходів від будівництва, розташованого поряд. Натомість, під завалами опинилися численні незаконні торгові точки. Навіс не витримав великої кількості снігу на ньому. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація