Поліція назвала кількість порушників карантинних обмежень у Львові

Поліція назвала кількість порушників карантинних обмежень у Львові

Фото: УНІАН

За дотриманням додаткових карантинних обмежень посилено стежить поліція.

У Львові вже зафіксовано щонайменше 63 порушення посиленого карантину, який діє на території усієї України від 8 січня. Стежать правоохоронці і за громадянами, і за бізнесом, і за перевізниками.

Про це повідомляє поліція області.

За дотриманням карантину у Львові стежать спеціальні додатково створені мобільні групи. Вони, зокрема, закликають підприємців та інших представників бізнесу ретельно дотримуватися додаткових обмежень карантину. А людям нагадують про обов'язкове перебування в громадських будівлях та громадському транспорті у масках.

У поліції кажуть, що для початку вони проводять роз’яснювальну роботу з порушниками, надалі, у разі відмови дотримуватися правил карантину, їх штрафують.

"Ми проводимо профілактичну та роз’яснювальну роботу з керівниками та працівниками суб’єктів господарської діяльності та громадянами. Проте, якщо порушники відмовляються припинити правопорушення, притягуємо їх до передбаченої законодавством відповідальності", — зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

Нагадаємо, що на час локдауну супермаркетам заборонили продавати низку товарів. Приміром, побутову хімію та інструменти, одяг, пресу, лампочки, батарейки, дитячі та товари для навчання. Такі магазини повинні зачинити ці відділи або не проводити розрахунок на касі. 

Що зміниться для українців після посилення карантину

Що зміниться для українців після посилення карантину

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Карантин в Україні 2020
Дата публікації
Перегляди
1513
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація