Подолала коронавірус: з реанімації у Львові виписали новонароджену дівчинку, яку похрестили в лікарні

Дата публікації
Перегляди
555
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Подолала коронавірус: з реанімації у Львові виписали новонароджену дівчинку, яку похрестили в лікарні

фото / Львівська обласна дитяча клінічна лікарня Охматдит

Найменшу пацієнтку з COVID-19 виписали з реанімації в Охматдиті, де її раніше охрестили.

У Львові новонароджену дівчинку Злату, яку похрестили в дитячій лікарні "Охматдит", де її рятували від коронавірусу, вже виписали з реанімації. Немовля вже з мамою у звичайній палаті у педіатричному відділенні.

Про це повідомила пресслужба Охматдиту.

"Ангелик допоміг! У нашої Златочки, найменшої пацієнтки з COVID-19, за яку ви всі вболівали, справді добрий ранок - її виписали з реанімації новонароджених! Так, це така сама крихітка, яку нещодавно хрестили в реанімації і просили у Бога ангелика для нашої малечі. Дівчинка нарешті з мамою у звичайній палаті у педіатрії, "корона" уже позаду і зараз лікарі допомагають їй не відставати у розвитку від однолітків", - розповіли в лікарні.

Медики кажуть, що дитина ще ослаблена через перенесений COVID-19 і бактерійний сепсис. Тож її лікування ще продовжують.

"У неї немає неврологічного дефіциту, як це буває з такими дітками. Златочці ще важко самій смоктати, тому ми їй допомагаємо. Але вона у нас молодець - трошки їсть сама, трошки з нашою допомогою, але не втрачає бойового духу. Ще треба трохи зусиль, щоб дівчинка наздогнала своїх однолітків у вазі і випишемо малечу додому назовсім", - розповіли у медзакладі.

Нагадаємо, охрестити новонароджену дівчинку, котра перебувала у реанімації з коронавірусом, захотіла бабуся. Вона звернулась до капелана, котрий перевдягнувшись у захисний костюм, похрестив дитину за скороченою процедурою.

Новини України: у львівському "вікні життя" залишили 5-денне немовля

Новини України: у львівському "вікні життя" залишили 5-денне немовля
Наступна публікація