Поцікавився, чому не за Порошенка: голова Львівської ОДА прокоментував спробу присвоїти "Арені Львів" ім'я Бандери

Автор
Марія БойкоМарія Бойко
Дата публікації
Перегляди
1389
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Поцікавився, чому не за Порошенка: голова Львівської ОДА прокоментував спробу присвоїти "Арені Львів" ім'я Бандери

Максим Козицький наголосив, що вважає Степана Бандеру героєм України.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький назвав ініціативу депутатів облради про присвоєння стадіону "Арена Львів" імені Степана Бандери політиканством та провінційністю. 

Про це він написав на своєму блозі на Zaxid.net. 

"Така ініціатива сьогодні виглядає досить дивною. Що заважало зробити це у минулі роки, коли Президентом був Петро Порошенко, Міністром молоді та спорту України – представник «Народного фронту», а в ЛОР найбільшою фракцією був БПП "Солідарність"? Тобто, існувала повна та "суперпатріотична" вертикаль, яка могла б розглянути подібне звернення моментально і без жодних роздумів", - написав Козицький. 

Голова Львівської ОДА зазначив, що обласні депутати повинні ухвалювати важливі господарські рішення, натомість вони займаються політиканством. 

"При прийнятті такого звернення депутати більше думали про світло софітів майбутніх телестудій та згадок у ЗМІ", - пояснив очільник Львівської області. 

Максим Козицький пригадав, що у Львові уже належним чином вшанували пам'ять Степана Бандери: у місті є його пам'ятник, одна із центральних вулиць носить його ім'я. Натомість стадіони потрібно називати іменами видатних спортсменів, як це роблять у Європі. 

"У футбольній Мецці – Європі – багато стадіонів названі іменами гравців, які потом та кров’ю на газоні показували, що вони найкращі. Це і мадридське поле, назване іменем Сантьяго Бернабеу де Єсте, і неапольське – іменем Дієго Армандо Марадони, і амстердамське – іменем Йогана Кройфа, і міланське – іменем Джузеппе Меацци, і київське – іменем Валерія Лобановського. Невже в історії львівського та українського футболу немає жодної легенди, іменем якої можна було б назвати стадіон? Щоб молодь приходила на арену та надихалась його прикладом? На вашу думку спорт та видатні футболісти ніяк не формують національну свідомість, патріотизм і гордість за країну та її історію?", - поцікавився Козицький. 

Голова Львівської ОДА також наголосив, що він вважає Степана Бандеру - героєм України. А рішення обласних депутатів - це провінційність.

"Скільки ще вулиць, парків і проспектів має бути названо іменем Степана Бандери, щоб було зрозуміло, що він герой та борець за незалежність України? Особисто для мене він таким є. Оце намагання всюди "приліпити" ім’я великого провідника ОУН є не ознакою українського П’ємонту, а банальною провінційністю, яку обласні депутати чомусь не лише толерують, але й просувають", - написав Максим Козицький.

Нагадаємо, львівські депутати вимагають від Кабміну присвоїти стадіону "Арена Львів" ім'я Степана Бандери.  

У центрі Києва відзначають 112 років від дня народження Степана Бандери

У центрі Києва відзначають 112 років від дня народження Степана Бандери

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1389
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація