Під Львовом чоловік жорстоко знущався над собакою: прив'язав пса до авто і волочив селом

Дата публікації
Перегляди
3445
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під Львовом чоловік жорстоко знущався над собакою: прив'язав пса до авто і волочив селом

Поранену собаку врятували волонтери.

У Львівській області в селі Старичі місцеві жителі зупинили нелюда, який волочив сусідського собаку на ланцюгу, прив’язаному до автомобільного фаркопа. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Місцева мешканка Любов побачила, що у таксі поруч на дорозі щось чорне волочиться. Спершу подумала - ганчірка, а коли наблизилися, то побачила собаку.

"На запитання: Чому він таке зробив і що сталося?" Він сказав, що це моя собака, тому що хочу той роблю, треба її наказати, бо вона познущалася мені над курми", - стверджує Любов Олійник.

Далі чоловік відв’язав собаку від фаркопа, жбурнув у хащі обабіч дороги і поїхав геть. Ще одним свідком знущання над твариною була чергова залізничного переїзду.

Помста через курей: у Львівській області чоловік волочив сусідського пса, прив'язавши його до машини

Помста через курей: у Львівській області чоловік волочив сусідського пса, прив'язавши його до машини

Вона вибігла на крики, допомогла відв’язати ланцюг від собаки і принесла води. Жінки встигли сфотографувати кривдника собаки, його авто і зателефонували зоозахисникам. 

"Собака на лапах ще стояв, але потім впав: лапи і боки здерті. Кров була на асфальті", - пригадує Олійник.

У Старичах живе мати водія таксі. Вона стверджує, що на її курей напав сусідський пес.

Жінка каже сусіди вживають алкоголь і пса не годують. По сусідству живе син і батько. Вони виправдовуються, що їхня собака зірвалася з прив’язі і наробила шкоди сусідці. 

Сам підозрюваний Володимир Каблучко запевняє, що хотів відвезти пса за межі села.

"Прив’язав. Хотів за село вивезти, розв’язати і най біжить далі. Шкодую, що так сталося, бо мав нерви. Людина в стресі. Мама плаче, кури всі по дворі», - розповів Володимир. 

Поліція знайшла кривдника собаки за годину після посту про знущання у соцмережі. Кажуть, чоловіка вже допитали і повідомили, що за жорстоке поводження над твариною відкрили кримінальне провадження.

"Ми допитали. Поки відпустили, тому що буде вирішуватися питання про обрання запобіжного заходу та оголошення підозри", - сказав керівник сектору дізнання Яворівського відділу поліції Володимир Стецишин. 

Волонтери, які врятували собаку, вже лікують її. Після одужання собаці шукатимуть нових господарів.

"Перші два дні вона не могла гавкати, їсти, пити, бо в нього були сліди задушення", - розповіла Оксана Давидяк, зоозахисниця.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3445
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація