Перший в Україні центр вакцинації вже завтра запрацює у Львові: кого і чим щеплюватимуть

Перший в Україні центр вакцинації вже завтра запрацює у Львові: кого і чим щеплюватимуть

Ілюстрація / Фото: Associated Press

Вакцинальний центр відкривають на стадіоні, який збудували до Євро-2012.

На стадіоні "Арена Львів", де запрацює перший в Україні Центр вакцинації населення від коронавірусу, щеплювати передусім осіб з черги у застосунку "Дія". Перевагу будуть надавати літнім особам, старшим 60 років.

Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За його словами, вакцинуватися у новоствореному Центрі можна буде у вихідні препаратом CoronaVac. Там працюватимуть до обіду (10:00-15:00) дві бригади, інші дві – після обіду (15:00-19:00).

 Очікується, що за суботу–неділю мобільним бригадам вдасться вакцинувати понад тисячу людей. Стежити за дотриманням усіх обмежень, носінням масок, дотриманням фізичної та соціальної дистанції, використанням дезінфекційних засобів для рук, будуть відповідальні особи та волонтери.

"Проведення щеплень осіб із застосунку "Дія" у Центрах вакцинації у вихідні дні – це пілотний проєкт МОЗу, який реалізується за дорученням президента України Володимира Зеленського. Стартує наразі у трьох містах України – у Львові, Києві та Одесі", - нагадав Козицький.

Як повідомлялося, задля охоплення більшої кількості щеплених українців МОЗ паралельно з мобільними бригадами і пунктами щеплень запускає вакцинальні центри, які діятимуть на вихідних. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація