Перевірка транспорту та документів: у Львові СБУ проводить антитерористичні навчання

Перевірка транспорту та документів: у Львові СБУ проводить антитерористичні навчання

Фото: СБУ

СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

У Львові 12 серпня СБУ проводить антитерористичні навчання. Вони відбуватимуться в умовах максимально наближених до реальних, з елементами умовного захоплення заручників.

Про це повідомили в СБУ у Львівській області. 

Метою навчання є перевірка взаємодії силових відомств, ДСНС та інших спеціальних служб в умовах потенційної терористичної загрози.

"Служба безпеки України просить жителів та гостей м. Львова із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Під час навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, догляду автомобільного транспорту. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу", - йдеться у повідомленні. 

СБУ просить жителів Львова у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами гарячої лінії УСБУ у Львівській області (032) 261-61-42, або телефонувати -102.

Нагадаємо, в Україні ліквідували агентурну мережу бойовиків "ЛНР", які планували низку терактів.

Новини України: СБУ затримала російського шпигуна в районі ООС

Новини України: СБУ затримала російського шпигуна в районі ООС

Повʼязані теми:

Наступна публікація