Переконував, що це не він: під Львовом водій, тікаючи від поліції, сховався на дереві

Переконував, що це не він: під Львовом водій, тікаючи від поліції, сховався на дереві

Фото: pixabay.com

Чоловікові заборонили протягом року сідати за кермо.

У с. Милятичі, що під Львовом, суд оштрафував на 17 тис. грн водія, який нетверезим їздив за кермом, а коли його  затримували правоохоронці, то виліз на дерево та намагався там сховатись. 

Про це йдеться у рішенні Пустомитівського районного суду Львівської області. 

12 вересня правоохоронці помітили нетверезим водія автомобіля Škoda. Те, що чоловік був п'яний, підтвердила і медична експертиза. 

Проте захисник водія у суді повідомив, що за кермом автомобіля нібито був не його підзахисний, а брат чоловіка. А підсудний начебто був на пасажирському сидінні та переконував, що автомобіль патрульних стояв на узбіччі без увімкнених фар, аварійної сигналізації та проблискових маячків.

Також підсудний розповів, що повернувшись додому, він зайшов у під'їзд будинку, проте згодом вийшов на вулицю, щоб покурити. Там він побачив двох правоохоронців, які крикнули: "Стій, іди сюди". За словами чоловіка, його це налякало, а тому він побіг за будинок і виліз на дерево, щоб там сховатися. Він також переконує, що поліція незаконного його затримала, оскільки він невинний.

Слова підсудного повторив також і його брат. Проте суд скептично поставився до таких свідчень та визнав водія винним у тому, що він керував автомобілем у стані алкогольного сп'яніння. Чоловіка присудили до 17 тис. грн штрафу та заборонили протягом року керувати автомобілем. Також він повинен сплатити 454 грн судового збору. 

Читайте також: 

Новини Вінниці: водій іномарки збив 9-річну дівчинку

Новини Вінниці: водій іномарки збив 9-річну дівчинку

Повʼязані теми:

Наступна публікація