Одній жінці дорікав через вік, а іншій, бо вона з села: у Львові відомого лікаря звинувачують в смерті немовляти

Одній жінці дорікав через вік, а іншій, бо вона з села: у Львові відомого лікаря звинувачують в смерті немовляти

Фото: pixabay.com

Дві породіллі, які втратили дітей, звинувачують медика в непрофесійності та неетичній поведінці.

У Львові відомого лікаря, завідувача одного із відділень перинатального центру породілля звинувачує  в смерті немовляти та в неетичній поведінці. 

Про це пише видання "Діло". 

Галина - одна із жінок, яка втратила дитину, розповіла, що прийшла до лікаря на 37 тижні вагітності, оскільки помітила підозрілий слиз. Проте медик порекомендував їй зробити кардіограму та відправив додому. Через кілька днів, 26 липня, жінка відчула, що із її вагітністю щось не так, оскільки дитина не рухалась. Вона звернулась до лікарів та дізналась, що носить уже мертву дитину.  Причиною трагедії стала патологія плаценти, і дивні виділення були першою ознакою цієї патології. 

Жінка розповідає, що її вагітність минала спокійно і на її думку, якби не недбальство лікаря, то в неї могла народитись здорова дитина. 

"Вже в понеділок, 26 числа, я відчула що немає рухів, що щось не так. Коли я приїхала, лікаря ще не було. Інші послухали серцебиття і сказали, що нічого не чути. Вже на УЗД мені сказали, що немає ні серцебиття, ні рухів дитини. Потім він приїхав і сказав, що зранку, 27 липня, будуть стимулювати пологи. Хлопчик мав вагу 3100 грам, 54 сантиметри. Повноцінна і здорова дитина", - розповіла Галина.

 Галині 27 липня зробили операцію. За її словами, після цього медик почав звинувачувати породіллю в смерті дитини. Він нібито заявляв, що якби не вона, то все було б добре. Тоді Галина написала заяву в поліцію. 

"Знаєте, він потім мені ще погрожував, ображав. Прийшов до мене в палату, після того, як я написала заяву, просив забрати її. Розказував, що він вже старий, а я ж ще народжу! Що інший лікар взагалі би до мене не приходив більше, і щоб я не забувала, що мені "взагалі-то 39 років", - розповіла потерпіла. 

Ще одна пацієнтка цього лікаря Альбіна, яка в 2020 році також втратила дитину, розповіла, що лікар неетично спілкується із жінками, які в нього народжують. Вона стверджує, що її він також звинувачував у смерті немовляти та у тому, що вона з села. 

"За те село я почула разів з 30! А коли лежала на кріслі, коли він мене стимулював, то махав переді мною, тикав в лице і кричав, що я сама винна у смерті своєї дитини. А я його запитую, чому я винна?", - розповіла жінка. 

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі, де сталась трагедія, коментувати ситуацію відмовились. Там пояснили, що медична рада медзакладу ще не аналізувала цього випадку та послались на презумпцію невинності. 

Нагадаємо, що у Львові під пологовий будинок підкинули новонароджену дитину. Немовля залишили загорнутим у рушник.

У Львівській області вагітна не може потрапити додому через власну сусідку

У Львівській області вагітна не може потрапити додому через власну сусідку

Повʼязані теми:

Наступна публікація