Не зупинив навіть штраф для батька: у Львові школяр цькує учнів та вчителів

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Не зупинив навіть штраф для батька: у Львові школяр цькує учнів та вчителів

Фото: Facebook/Офіс президента України

У хлопця було складне дитинство, кажуть фахівці в справах дітей.

У Львові суд оштрафував батька школяра за булінг. П’ятикласник ображав учнів та вчителів, інколи навіть бився. Педагоги викликали поліцію. Але навіть після того, як батько сплатив штраф, школяр почав цькувати інших ще більше.

Про це йдеться 3 лютого у сюжеті ТСН.19:30.

"Він може встати посеред уроку і вийти. На зауваження, чому не працюєш: "Я не хочу", - каже класна керівниця Леся Козак-Шуль.

Вона зазначає: школяр здібний, але поведінка - жахлива. 11-річний хлопець поводиться так, як йому заманеться. Доводить учителів до нервових зривів, кажуть у школі.

У Сашка було складне дитинство, кажуть фахівці в справах дітей. Мама пиячила і її позбавили батьківських прав. Тато працював і не міг доглядати за дитиною. Тож 3-річного Сашка забрали в притулок. Лиш торік соцслужба вирішила повернути хлопця назад до батька. Та в школі кажуть - батько взагалі не може впоратися з дитиною.

Знайти підхід до дитини: суд оштрафував батька п`ятикласника за булінг

Знайти підхід до дитини: суд оштрафував батька п`ятикласника за булінг

"Він говорить, що йому складно, він ніколи не займався вихованням дітей, він не знає, не вміє це робити. Говорив, що деколи виховує його силою", - розповідає заступниця директора з виховної роботи Наталія Яремків.

Батько хлопця не захотів спілкуватися з журналістами.

Два місяці тому батька Сашка оштрафували за поведінку сина на 850 гривень. Але це лише погіршило поведінку школяра. Педагоги щотижня викликають на підмогу шкільних офіцерів, бо не справляються з учнем.

Така поведінка в дитини, бо хлопчик хоче привернути увагу до себе, щоби самоствердитися в новому середовищі, кажуть психологи. Але для цього є й інші методи. Наприклад, спорт.

За вихованням Сашка ще спостерігатимуть і педагоги і соцслужба. Сподіваються, він таки знайде спільну мову з батьком та припинить цькувати однолітків і бурхливо реагувати на зауваження педагогів. Якщо ні - його знову відправлять до інтернату.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація