На стадіоні "Арена" у Львові відкриють перший в Україні центр вакцинації населення - ЛОДА

На стадіоні "Арена" у Львові відкриють перший в Україні центр вакцинації населення - ЛОДА

Фото: arena.lviv.ua

Вже цієї суботи мешканці Львівщини, які зареєструвалися через додаток "Дія", зможуть отримати щеплення від коронавірусу.

На Львівщині відкриють перший в Україні центр вакцинації населення.  Його створять на базі стадіону "Арена Львів", щоб пришвидшити темпи вакцинації від коронавірусу. Про це заявив голова Львівської ОДА Максим Козицький на своїй сторінці у Facebook.

"Вже цієї суботи мешканці області, які зареєструвалися через додаток "Дія", зможуть отримати щеплення проти коронавірусної інфекції у центрі вакцинації населення (ЦВН). Метою відкриття ЦВН є забезпечення стійкої здатності проводити щеплення зараз та в майбутньому, створюючи своєчасний доступ до вакцин від COVID-19 для якомога більшої кількості дорослого населення України", - написав Козицький.

Він зазначив, що центри вакцинації населення є тимчасовими пунктами щеплень, де є можливість зберігати вакцини впродовж 24 годин.

"До складу центрів входитимуть керівник ЦВН, лікарі, вакцинатори, реєстратори, відповідальна особа зони медичного спостереження, відповідальна особа за дотримання протиепідемічних заходів, бригада екстреної (швидкої) медичної допомоги, а також медичний персонал та експерти для роз’яснювально-консультативної роботи", - розповів голова ОДА.

За його словами, такі центри матимуть усе належне обладнання для проведення щеплень та дотримання усіх встановлених заходів для запобігання поширенню коронавірусу, зокрема, носіння масок, дотримання фізичної та соціальної дистанції, використання дезінфікувальних засобів для рук.

Нагадаємо, раніше голова Львівської ОДА Максим Козицький розповів, що стадіон "Арена Львів" "найбільше відповідає рекомендаціям Міністерства для облаштування центрів вакцинації". Водночас він зазначив, що проблемою може стати лише те, що футбольний стадіон розташований за межами міста.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація