"Мені пох*й": на Львівщині не дозволяли зносити пам'ятник колгоспниці, бо він схожий на Юлію Тимошенко

"Мені пох*й": на Львівщині не дозволяли зносити пам'ятник колгоспниці, бо він схожий на Юлію Тимошенко

На Львівщині виник скандал через демонтаж пам'ятника колгоспниці. / Фото: скриншот з відео

Через агресію місцевих жителів довелось викликати поліцію.

У селі В'язова Жовківської громади Львівської області у четвер, 15 червня, місцеві селяни не дозволяли демонтувати радянський пам'ятник колгоспниці, бо вона схожа на Юлію Тимошенко. Агресивні чоловіки кидались на активістів з погрозами та лайкою, через що довелось викликати поліцію. 

Про це повідомили депутат Львівської облради, член ініціативної групи ЛОВА з декомунізації Захар Миляник та проєкт "Декомунізація Львівщини". 

Жителі села на Львівщині вирішили захистити пам'ятник колгоспу і колективізації. Агресивні чоловіки заявляли, що він не має стосунку до комуністичного режиму та схожий на відому політикиню Юлію Тимошенко. 

"Важка громада Вʼязової, в якій ціла купа памʼятників радянської доби. Громада, в якій чоловіки, які тут лишилися, захищають не Україну, а колгоспницю. Довелося викликати поліцію", - написав Захар Миляник. 

Проєкт "Декомунізація Львівщини" опублікував кадри розмови місцевих жителів з активістам. Кілька чоловіків накинулись на людей, лаяли їх, обзивали, захищаючи радянський монумент. 

У Львівській області не дозволяли зносити пам'ятник колгоспниці та лаяли активістів

У Львівській області не дозволяли зносити пам'ятник колгоспниці та лаяли активістів

"Моя баба теж була в Сибіру, але коли повернулася сюди в 17 років, вона ніколи не була проти того пам’ятника. І працювала все життя в колгоспі. Мені москалі пох*й! І ви мені так само разом з ними пох*й. Бо ви долбо*об", - вигукував чоловік, який представився Богданом. 

Інший житель села кричав, що "тут захоплюють землю". 

Пам'ятник колгоспниці таки демонтували. Фото: Захар Миляник

На місце події викликали поліцію, яка врегулювала конфлікт. Зрештою пам'ятник колгоспниці таки демонтували. Після цього у селі знесли ще і дві скульптури піонерів, які були тут з радянських часів. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав закон про деколонізацію топонімів в Україні.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація