Маршрутка потрапила у смертельну автотрощу біля Львова: є загиблий і потерпілі (фото)

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
9483
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Маршрутка потрапила у смертельну автотрощу біля Львова: є загиблий і потерпілі (фото)

Фото: Головне управління Національної поліції у Львівській області

Водій легковика загинув, а водія маршрутки і декількох пасажирів госпіталізували.

Сьогодні, 3 січня, близько 7:30 у селі Рясна Руська, що під Львовом, сталась смертельна аварія, в якій зіткнулися легковик і пасажирська маршрутка. Внаслідок ДТП загинув водій "Шкоди", а водія та п’ятьох пасажирів автобуса доправили до лікарні, їхні діагнози встановлюють медики.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівщини.

"Як попередньо встановили правоохоронці, автомобіль "Шкода Октавія", під кермуванням 39-річного жителя Львова, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автобусом - маршрутним таксі сполученням "Львів-Зелів", яким керував мешканець Львівського району віком 47 років", - розповідають у поліції.

Фото: Головне управління Національної поліції у Львівській області

Внаслідок зіткнення водій легковика від отриманих травм помер на місці події. Також у лікарню доправлені водій та п’ятеро пасажирів автобуса, правоохоронці встановлюють їхні особисті дані, а діагнози уточнюють медики.

Зараз поліція встановлює обставини ДТП і вирішується питання правової кваліфікації події.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9483
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація