Покусаний вівчаркою львів'янин вимагає покарання для власника пса

Покусаний вівчаркою львів'янин вимагає покарання для власника пса

У Львові вівчарка напала на чоловіка та його домашнього улюбленця. Песику наклали 40 швів.

У Львові власник шпіца, який і сам постраждав від нападу вівчарки, і ледве врятував свого улюбленця, чекає покарання для власників кривдника. Потерпілий написав заяву у поліцію. Але оскільки там склали лише адмінпротоколи за неналежне утримання собак, чоловік через суд домігся кримінального провадження. Втім, його невдовзі закрили.

Подробиці - у матеріалі ТСН.19:30

Два місяці тому родина Ісакових ледь не втратила свого улюбленця. На шпіца напали під час прогулянки. 

"Вибігла спочатку перша собака, потім відкрилася брама і господар випустив велику вівчарку. Вона порвала на мені олімпійку, футболку, вкусила за руку…я встиг схопити нашого собаку на руки", - згадує постраждалий Олександр Ісаков.

Каже, вівчарку намагалися заспокоювати, але вона виривалася і знову кидалася на них. Врешті, коли її відтягли - його собака вже втратив свідомість.

"Я побачив шмат м'яса. Не розумів, чи то моя кров, чи кров песика", - наголошує Олександр Ісаков.

Гранда оперували шість годин і наклали 40 швів. Подальше лікування зайняло місяць і коштувало 10 тисяч гривень. Під собачою одежиною тепер - величезний шрам. Свої травми - укуси, садна і гематоми, чоловік теж зафіксував і написав заяву до поліції. Але оскільки правоохоронці не квапилися, стверджує Олександр, довелося писати скаргу до суду і на їхню бездіяльність:

"За рішенням суду було відкрито кримінальне провадження, та оскільки не було виявлено ознаки кримінального правопорушення - воно було закрито", - розповідає речниця Нацполіції Львівщини Світлана  Добровольська.

Львів'янин, на якого напала вівчарка, домагається покарання для власника пса

Львів'янин, на якого напала вівчарка, домагається покарання для власника пса

В поліції склали адмінпротоколи на власників собак, які почали бійку. Їх дві - йорк, який першим вибіг на вулицю, і вівчарка, яка нанесла такі  травми. Власниця вівчарки просить не показувати її обличчя. Жінка розповідає, що того дня до них прийшов гість з йорком. І саме він першим кинувся на вулицю, почувши гавкіт свого улюбленця. Її ж Крайс, який, переконує, ніколи нікого не кусав - просто вибіг за чоловіком через відчинену браму.

"От зараз я його випущу - і він би до вас навіть не підійшов. Ні до кого би не підійшов. Просто той чоловік був з собачкою, і він на цю собачку кинувся. Якби він був без собаки - він би на нього не кинувся", - каже жінка.

Щодо вівчарки - справа ще в суді. А от власника йорка вже оштрафували на 85 гривень і чоловік не пручався.

"Він визнав, що неналежно утримував свою собаку, і погодився в тому, що заподіяв шкоду внаслідок цього. Особу притягнули до відповідальності і наклали штраф, надалі потерпілий має право заявити цивільний позов про відшкодування шкоди", - наголошує суддя-спікер Личаківського районного суду Сергій Гирич.

Потерпілий хоче все ж таки домогтися відкриття кримінального провадження. Але юристи пояснюють: це можливо, лише якщо собака нанесла важкі травми. Або якщо довести, що її натравили свідомо.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація