Львів відмовився від купівлі білоруських автобусів МАЗ, щоб не фінансувати "режим" - Садовий

Львів відмовився від купівлі білоруських автобусів МАЗ, щоб не фінансувати "режим" - Садовий

Фото: www.facebook.com/pg/andriy.sadovyi

Мерія хоче проведення нового тендеру на поставку автобусів.

Львів відмовляється від купівлі 100 білоруських автобусів державної білоруської компанії МАЗ, яка перемагає у тендері за кошти Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Про це сьогодні, 6 березня, заявив міський голова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

"Я вже говорив про те, що саме білоруська компанія перемагає на тендері, який проводить Європейський Інвестиційний Банк. Чому переміг МАЗ? Все просто - Білорусь підтримує свого виробника, тому вони запропонували найнижчу ціну і обійшли українських конкурентів", - сказав Садовий.

Мер зазначив, що хоче, аби Європейський інвестиційний банк провів новий конкурс.

"Ми звертаємось до ЄІБ з проханням провести цей тендер повторно. Чому? Революція і розбудова демократичного суспільства – це справа білоруського народу. Але фінансувати "режим" ми не маємо права". Зрештою, в нас є українські виробники, які потребують підтримки.

Якщо ми не будемо інвестувати у розвиток свого машинобудування, то як ця галузь зможе розвиватись", - зазначив міський голова.

Також Садовий звернувся до Кабміну з проханням ввести "захисні тарифи" або мито на закупівлю громадського транспорту за кордоном, щоб підтримувати українське машинобудування.

Також мер Львова попросив колег з інших міст обирати українських виробників.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація