Львів п'ятий день засипає снігом: як місто бореться з негодою

Львів п'ятий день засипає снігом: як місто бореться з негодою

В'їзд вантажівок до міста обмежили.

Львів ще не оговтався від під попередньої сніжної негоди, як насувається нова. П'ятий день поспіль з невеликими перервами у місті падає сніг.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 11 лютого.

Слід зауважити, що лише цієї ночі випало десять сантиметрів снігу. Утім, справжню проблему для комунальників і містян обіцяють саме сьогодні, бо, за найгіршими прогозами, лише нині має випасти місячна норма опадів.

Сніжити почало ще напередодні ввечері. Опади мокрі. Зараз сніг ще рясніший. Громадський транспорт курсує, також працює снігоприбиральна техніка. Водії відкопують машини, буксують і нарікають.

Напередодні у міській раді засідав штаб з ліквідації наслідків негоди. Там попередили, що керівники районів, які погано чиститимуть місто від снігу можуть навіть звільнити. Загалом же кажуть, комунальники працюють дуже інтенсивно, але з такими рясними опадами впоратися вдається не одразу. Тож людей закликають без нагальної потреби не виїжджати на власних авто.

Погода в Україні: Львів та Рівне замітає снігом

Погода в Україні: Львів та Рівне замітає снігом

Слід зауважити, що в'їзд вантажівок до міста обмежили, за винятком тих, які везуть харчі. Складні погоді умови, попереджають чиновники, збережуться впродовж кількох днів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація