Львів майже у "червоній зоні": голова Львівської ОДА Козицький закликав подбати про нові ліжкомісця

Львів майже у "червоній зоні": голова Львівської ОДА Козицький закликав подбати про нові ліжкомісця

Фото: Максим Козицький / Facebook

Також Максим Козицький розкритикував дії міського голови Львова Андрія Садового.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький закликав подбати про нові ліжкомісця для хворих на коронавірус у Львові. Також він розкритикував Андрія Садового через рішення не переводити школи на дистанційне навчання. 

Про це Максим Козицький написав на своїй сторінці у Facebook.

Голова Львівської ОДА зазначив, що ситуація із спалахом COVID-19 у Львові постійно погіршувалась. Проте учні старших класів у місті перейшли на дистанційне навчання лише від 16 березня. 

"Шановний Андрію Івановичу, ми вже майже у червоній зоні! Бо перший крок, щоб не потрапити туди, було зроблено на обласній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ще 5 березня. Саме тоді ми рекомендували усім закладам загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти, перейти на віддалений режим навчання", - написав Козицький. 

Він закликав також перевести на дистанційне навчання у Львові і школярів початкових класів. 

"Рішення мають бути зваженими, але вчасними. Тепер потрібно подбати про нові ліжкомісця для хворих на COVID-19 не лише у лікарнях, а й поліклініках. Окрім того, треба налагодити процес вакцинування жителів Львова. Наприклад, учора з 5-ти мобільних бригад у місті працювало лише 4. Вони провели 169 щеплень, хоч за нормами 4 бригади повинні робити щонайменше 320 вакцинувань", - зазначив Козицький. 

Нагадаємо, коронавірус у Львові 16 березня зробив величезний стрибок. За вчорашню добу лабораторні центри провели 2289 ПЛР-тестів, з яких 1065 – позитивні результати. Серед них – 616 мешканців Львова. 

Коронавірус в Україні: 3 регіони країни на межі потрапляння до "червоної зони"

Коронавірус в Україні: 3 регіони країни на межі потрапляння до "червоної зони"

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація