Львів атакують отруйні змії: у міській раді пояснили причини та попередили про небезпеку

Львів атакують отруйні змії: у міській раді пояснили причини та попередили про небезпеку

Фото: із соцмереж

Змії у Львові з'явились через зміну клімату.

У Шевченківському районі Львова, у Рясне, помітили трьох гадюк. На момент виявлення отруйні змії були уже мертвими, проте гадюки можуть і надалі атакувати жителів цього району. 

Про це повідомила очільниця управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради Олександра Сладкова у Facebook. 

За словами керівниці управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради, у школах Рясного зоолог проведе із дітьми роз'яснювальну роботу про те, як потрібно поводитись, коли побачили отруйну змію. Олександра Сладкова зазначила, що не можна намагатись вбити змію, оскільки це може бути небезпечним. 

"Якщо Ви побачили змію в межах населеного пункту, її потрібно сфотографувати чи записати відео і терміново зателефонувати на Гарячу лінію міста, або черговому ДСНС, повідомити координати", - зазначила Олександра Сладкова. 

Зоолог-серпентолог Тарас Гринчишин зазначив, що у Львові отруйні змії з'явились через дві причини: клімат стає сприятливішим, відтак змій стає періодично чисельно більше; розорювання і господарювання території дикої природи призводить до того, що дикі тварини витискаються з середовища їх звичного перебування.

Нагадаємо, на Прикарпатті рятують чоловіка після укусу змії.

Новини України: в Енергодарі 6-річну дівчинку вкусила гадюка

Новини України: в Енергодарі 6-річну дівчинку вкусила гадюка

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація