Голова Львівської ОДА вакцинувався від коронавірусу

Голова Львівської ОДА вакцинувався від коронавірусу

Фото: Максим Козицький / Facebook

Голова Львівської ОДА розкритикував заяви про те, що в Україну завезли неякісну вакцину.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький у п'ятницю, 5 березня, вакцинувався від COVID-19. Вакцинацію він назвав "виявом державницької позиції". 

Про це очільник Львівської ОДА повідомив на своїй сторінці у Facebook. 

За словами Козицького, він вакцинувався, щоб захиститись від коронавірусу та показати безпечність вакцини AstraZeneca/Covishield.

"Вакцинувався проти COVID-19 - щоб захиститися від коронавірусу і показати безпечність вакцини AstraZeneca/Covishield. А також – продемонструвати свою державницьку позицію. На жаль, в умовах, коли в Україні збільшується кількість хворих на ковід, в соцмережах, ЗМІ поширюють міфи про неякісну вакцину і шкоду від неї. І роблять це не тільки проросійські політики, а й члени "проєвропейських партій", - написав Козицький. 

Очільник Львівської ОДА додав, що почувається добре, а вакцина AstraZeneca/Covishield є безпечною.  

"Довіряймо науковцям і медикам! Вакцина AstraZeneca/Covishield повністю безпечна, має доведену ефективність, схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я і пройшла перевірку Європейським агентством з лікарських засобів. Цю вакцину замовили Британія, Австралія, Канада", - написав Максим Козицький. 

Нагадаємо, 24 лютого в Україні стартувала вакцинація від коронавірусу препаратом індійського виробництва CoviShield за ліцензією компанії AstraZeneca, який 23 лютого прибув до Києва. 

Першим у країні щепився лікар-анестезіолог із Черкас. Він від початку пандемії працює в реанімації з пацієнтами, хворими на коронавірус. 

Також 1 березня від коронавірусу у прямому ефірі вакцинувався міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Очільник МОЗ став першим з чиновників, хто отримав щеплення від COVID-19. 2 березня під час робочої поїздки на Донбас щеплення отримав президент Володимир Зеленський. 

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків  вакцинувався від COVID-19 у прямому ефірі, бо "є зайва вакцина". 

Станом на 5 березня 2021 року в Україні від коронавірусу вже щеплено 12 481 особу. 

Новини України: публічна вакцинація від коронавірусу шириться регіонами

Новини України: публічна вакцинація від коронавірусу шириться регіонами

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація