Еротична вечірка на роковини Голодомору у Львові: відомі компанії припиняють співпрацю зі скандальними блогерами

Дата публікації
Перегляди
93к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Еротична вечірка на роковини Голодомору у Львові: відомі компанії припиняють співпрацю зі скандальними блогерами

Володимир Остапчук підписав фото в своєму інстаграм

Блогери у Львові на День пам'яті жертв голодоморів організували вечірку, яку в соцмережах підписували, як "Блогерська голодна туса".

Відомі компанії припиняють співпрацю зі скандальними блогерами, які "засвітилися" на еротичній вечірці в роковини Голодомору. 

Про це йдеться на сторінці активіста Андрія Смолія у Facebook. 

Зазначимо, що відомий блогер-мільйонник Олександр Заліско втрапив у скандал через гучне святкування свого 29-річчя. Він організував розкішну вечірку з елементами еротики у міському Будинку вчених. Також на це святкування прийшло багато українських блогерів-мільйонників. Дехто підписував фото із вечірки: "Блогерська голодна туса". Це все відбувалося у роковини Голодомору. 

Через це про припинення співпраці із блогером Олександром Заліском та іншими його гостями повідомили такі компанії: "Метро", "Нова пошта", LOVARE, український бренд чоловічих костюмів "Andreas Moskin", Pepsi Ukraine, Rozetka. Також громадські активісти звернулись і до інших компаній, щоб ті висловили свою позицію. 

Нагадаємо, у Львові після скандальної еротичної вечірки блогерів на роковини Голодомору тимчасово призупинили роботу Будинку вчених.  Ведучим дійства був відомий український шоумен, ведучий шоу "Маска" на телеканалі "Україна" Володимир Остапчук.

Дата публікації
Перегляди
93к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація