Еротична вечірка на роковини Голодомору у Львові: відомі компанії припиняють співпрацю зі скандальними блогерами

Еротична вечірка на роковини Голодомору у Львові: відомі компанії припиняють співпрацю зі скандальними блогерами

Володимир Остапчук підписав фото в своєму інстаграм

Блогери у Львові на День пам'яті жертв голодоморів організували вечірку, яку в соцмережах підписували, як "Блогерська голодна туса".

Відомі компанії припиняють співпрацю зі скандальними блогерами, які "засвітилися" на еротичній вечірці в роковини Голодомору. 

Про це йдеться на сторінці активіста Андрія Смолія у Facebook. 

Зазначимо, що відомий блогер-мільйонник Олександр Заліско втрапив у скандал через гучне святкування свого 29-річчя. Він організував розкішну вечірку з елементами еротики у міському Будинку вчених. Також на це святкування прийшло багато українських блогерів-мільйонників. Дехто підписував фото із вечірки: "Блогерська голодна туса". Це все відбувалося у роковини Голодомору. 

Через це про припинення співпраці із блогером Олександром Заліском та іншими його гостями повідомили такі компанії: "Метро", "Нова пошта", LOVARE, український бренд чоловічих костюмів "Andreas Moskin", Pepsi Ukraine, Rozetka. Також громадські активісти звернулись і до інших компаній, щоб ті висловили свою позицію. 

Нагадаємо, у Львові після скандальної еротичної вечірки блогерів на роковини Голодомору тимчасово призупинили роботу Будинку вчених.  Ведучим дійства був відомий український шоумен, ведучий шоу "Маска" на телеканалі "Україна" Володимир Остапчук.

Повʼязані теми:

Наступна публікація