Депутати ухвалили бюджет Львівської області на 2021 рік

Депутати ухвалили бюджет Львівської області на 2021 рік

Фото: Львівська обласна рада

Найбільше коштів скерують у сфери дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, освіти і науки, а також охорони здоров’я.

Сьогодні, 22 грудня, Львівська обласна рада ухвалила бездефіцитний бюджет Львівської області на 2021 рік з обсягом доходів і видатків на рівні 5,1 млрд грн. Обласний бюджет передбачає, що власні доходи 2021 року становитимуть 3,1 млрд грн.

Про це повідомляється на сайті Львівської облради.

"З метою фінансування видатків на утримання та першочергових заходів затверджуємо 12 програм соціального характеру, на що депутатський корпус передбачив кошти в сумі 782 млн грн із терміном фінансування січень-березень. На виконання решти програм зафіксували в обласному бюджеті 2021 року нерозподілену суму – 479 млн грн", — йдеться у повідомленні.

Фото: Львівська обласна рада

Загалом на реалізацію обласних програм на Львівщині наступного року планують скерувати 1,4 млрд грн. Ця сума є на рівні 2020 року.

Зазначено, що держбюджет 2021 року, відповідно до нового адміністративно-територіального устрою, передбачає переведення на прямі міжбюджетні відносини 73 громади Львівщини.

Фото: Львівська обласна рада

"У державному бюджеті 2021 року є нові бюджетні програми і субвенції для місцевих бюджетів. Вони поки не відображені в обласному бюджету. До них будуть прописані порядки і вже за уточнення показників бюджету отримаємо цифри для області. Передбачається, що більшість з цих субвенцій будуть розподілені відразу на рівень громад", — розповіли в ЛОР.

Фото: Львівська обласна рада

 Крім того, у державному бюджеті для Львівщини передбачено низку державних інвестиційних проектів на загальну суму 277  млн грн.

Фото: Львівська обласна рада

За видатками найбільше коштів скерують у сфери дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, освіти і науки, а також охорони здоров’я.

Нагадаємо, мер Львова Андрій Садовий повідомив, що у четвер, 24 червня, у Львівській міській раді відбудеться сесія щодо бюджету Львова на 2021 рік. 

Чому держбюджет на наступний рік дістав чимало критики

Чому держбюджет на наступний рік дістав чимало критики

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Наступна публікація