Біля Верховної Ради протестують шахтарі з Львівської області: фото

Дата публікації
Перегляди
722
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Гірники вимагають виплати заборгованості із зарплати.

Сьогодні, 17 березня, у Києві під стінами Верховної Ради зібралися шахтарі з Львівської області. Вони вимагають виплати заборгованості із зарплати. Протест розпочався близько 9:30 ранку. Про це розповів учасник акції, заступник голови профспілки шахти "Лісова" Олег Стельмах, пише "Суспільне".

За його словами, на мітинг з'їхались близько 140 працівників з усіх шести шахт ДП "Львіввугілля" і допоміжних підприємств, яким боргують за відвантажену продукцію.

"Є зароблені гроші, які "Центренерго" боргує. Останній раз нам виплатили зарплату вчора (16 березня) — 30 % за лютий. Це рахується від реалізації. Наша вимога — це погашення боргів із заробітньої плати. Нині борг становить 327 мільйонів гривень", — сказав Олег Стельмах.

Про акцію гірники попереджали. Раніше вони відправили звернення до Офісу президента та Кабміну.

До шахтарів виходили представники Офісу президента, народні депутати Михайло Боднар та Юрій Камельчук. Їм протестувальники передали листи-звернення з вимогами.

Окрім цього до гірників вийшов заступник міністра енергетики Олександр Зорін. Він повідомив їм, що сьогодні, 17 березня, перед засіданням уряду має відбутися зустріч представників профспілок із представниками "Центренерго".

Нагадаємо, наприкінці грудня в Кіровоградській області шахтарі перекрили основні автомагістралі регіону з вимогою виплатити їм зарплату.

Шахтарський протест: чи отримають працівники уранових копалень зароблені гроші

Шахтарський протест: чи отримають працівники уранових копалень зароблені гроші

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
722
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація