32-річний чоловік з Львівської області після смерті став донором для трьох пацієнтів: фото

32-річний чоловік з Львівської області після смерті став донором для трьох пацієнтів: фото

фото / Олег Самчук, Facebook

Шанс на життя отримали троє пацієнтів з Львівщини і Прикарпаття.

У Львові лікарі провели трансплантацію серця та нирок трьом пацієнтам. Донором став 32-річний чоловік з Львівщини, який отримав смертельну травму голови. Дозвіл на забір органів надали мама і старша сестра.

Про це повідомив генеральний директор лікарні швидкої медичної допомоги Львова Олег Самчук на своїй сторінці у Facebook.

"Завдяки цьому рішення шанс на життя отримали одразу троє людей.  Серце - 48-річний чоловік із Прикарпаття. Три роки хворіє. На листок очікування став лише у січні", - повідомив Олег Самчук.

Цю пересадку виконала львівська команда медиків спільно з київською командою Інститут серця. Це вже їхня 10 спільна трансплантація серця.

фото / Олег Самчук, Facebook

Пересадкою нирок займались львівські лікарі під керівництвом керівника центру трансплантології лікарні Максима Овечка.

"Одну пересадили 43-річній жительці Львівщини. Вона хворіла з дитинства. Остаточно нирки відмовили 10 років тому після народження дитини. Відтоді була на гемодіалізі.

Другу нирку отримав 46-річний львів'янин, власні органи якого перестали функціонувати через перенесену застуду. На гемодіалізі був з 2017 року. Реципієнт стояв в листі очікування ще й у Білорусі. Радий, що змогли допомогти йому вдома", - розповів Олег Самчук.

Нагадаємо, у Львові вперше пересадили нирку 13-річній дівчинці. Донором став її батько.

Повʼязані теми:

Наступна публікація